Filmowanie

 

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie - jakość filmów jest perfekcyjna dzięki dużej rozdzielczości 4K, głębi kolorów i umiejętności obsługi. Oferujemy produkcję filmów promocyjnych, reklamowych, dokumentalnych, instruktażowych lub szkoleniowych. Tworzymy wideo wizytówki firm i instytucji, spoty reklamowe, intro i prezentacje. Filmujemy także wydarzenia, eventy i spotkania, realizujemy także pomysły Klienta.

Oferujemy realizacje wielokamerowe w najwyższej jakości HD, możliwość miksowania obrazu z 8 kamer i kilku źródeł emisji takich jak DVD czy komputer. Dzięki takim działaniom można przekazać zmiksowany obraz stacjom telewizyjnym lub telebimom w standardzie SDI SD/HD lub SD PAL. Poza zapisem z każdej kamery zmiksowany obraz wraz z dźwiękiem jest rejestrowany na rekorderze HD co pozwala na szybki eksport lub ułatwia dalszą post-produkcję. Taka realizacja wykorzystywana jest na koncertach, konwencjach, wydarzeniach sportowych lub na dużych uroczystościach.

Postprodukcja

 

Studio DK-ART dysponuje stanowiskiem montażu nieliniowego HD, 4K oraz kabiną lektorską. Oferujemy montaż audio-wideo filmów, spotów, prezentacji lub intro z wykorzystaniem animacji, banku lektorów czy biblioteki sampli i wizualizacji. Przygotujemy materiał do emisji w TV i internecie. Oferujemy także authoring płyt DVD lub Blu-Ray. Konwertujemy również materiały powierzone, przegrywamy kasety VHS na DVD, udźwiękawiamy i tworzymy grafikę dla potrzeb Klienta.

Fotografia

 

Zgodnie z dominującymi standardami dysponujemy lustrzanką Canon 6D, która znakomicie sprawdza się w warunkach reporterskich, jak i przy dużych realizacjach. Atutem sprzętu jest bez wątpienia piękny i płynny obraz. Jakość bez wątpienia zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających przedsięwzięć!

Ujęcia lotnicze

Wynajem

Strony www

Streaming wideo

Grafika

Stock